Nauczyciele doradcy metodyczni


Kinga Czekatowska –
nauczyciel doradca metodyczny w zakresie języka niemieckiego w szkole podstawowej i ponadpodstawowej
pokój 401 – III piętro

tel. (68) 328 64 48

K.Czekatowska@odn.zgora.pl

dyżur:

poniedziałek w godz. 07.30-11.00

środa w godz. 07.30-11.00


Aneta Gawron –
nauczyciel doradca metodyczny w zakresie języka angielskiego w szkole podstawowej
pokój 401 – III piętro

tel. (68) 328 64 48

A.Gawron@odn.zgora.pl

dyżur:

środa w godz. 11.00-14.00

czwartek w godz. 10.00-14.00


Maja Korcz –
nauczyciel doradca metodyczny w zakresie wychowania fizycznego w szkole podstawowej i ponadpodstawowej
pokój 402 – III piętro

tel. (68) 328 64 29

M.Korcz@odn.zgora.pl

dyżur:

środa w godz. 08.30-14.00

czwartek w godz. 07.30-09.00


Hanna Krajniak –
nauczyciel doradca metodyczny w zakresie języka angielskiego w szkole ponadpodstawowej
pokój 401 – III piętro

tel. (68) 328 64 48

H.Krajniak@odn.zgora.pl

dyżur:

środa w godz. 11.00-15.00

czwartek w godz. 16.30-19.30


Dorota Krzyżaniak –
nauczyciel doradca metodyczny w zakresie wychowania przedszkolnego
pokój 401 – III piętro

tel. (68) 328 64 48

D.Krzyzaniak@odn.zgora.pl

dyżur:

poniedziałek w godz. 12.00-17.00

środa w godz. 11.00-17.00


Katarzyna Lasik –
nauczyciel doradca metodyczny w zakresie przedmiotów artystycznych w szkole podstawowej i szkole ponadpodstawowej
pokój 402 – III piętro

tel. (68) 328 64 29

K.Lasik@odn.zgora.pl

dyżur:

poniedziałek w godz. 07.00-09.00

środa w godz. 09.00-14.00


Aleksander Ławiński –
nauczyciel doradca metodyczny w zakresie geografii w szkole podstawowej i ponadpodstawowej
pokój 402 – III piętro

tel. (68) 328 64 29

A.Lawinski@odn.zgora.pl

dyżur:

środa w godz. 12.00-16.00

czwartek w godz. 13.00-16.00

Małgorzata Morawska-Borysewicz – 

nauczyciel doradca metodyczny w zakresie języka polskiego w szkole podstawowej

pokój 402 – III piętro

tel. (68) 328 64 29

M.Morawska-Borysewicz@odn.zgora.pl

dyżur:

poniedziałek w godz. 08.00-10.00

środa w godz. 11.00-16.00


Ewa Radczyc – nauczyciel doradca metodyczny w zakresie matematyki w szkole ponadpodstawowej
pokój 402 – III piętro

tel. (68) 328 64 29

E.Radczyc@odn.zgora.pl

dyżur:

wtorek w godz. 07.30-10.30

środa w godz. 11.30-15.30


Adrianna Ruszkowska – nauczyciel doradca metodyczny w zakresie psychologii
pokój 402 – III piętro

tel. (68) 328 64 29

A.Ruszkowska@odn.zgora.pl

Edyta Stryczyńska –

nauczyciel doradca metodyczny w zakresie matematyki w szkole podstawowej

pokój 402 – III piętro

tel. (68) 328 64 29

E.Stryczynska@odn.zgora.pl

dyżur:

poniedziałek w godz. 11.00-15.00

środa w godz. 13.00-16.00


Iwona Tarnawa-Januszek –  nauczyciel doradca metodyczny w zakresie biologii/przyrody w szkole podstawowej i ponadpodstawowej
pokój 402 – III piętro

tel. (68) 328 64 29

I.Tarnawa-Januszek@odn.zgora.pl

dyżur:

środa w godz. 12.00-16.00

czwartek w godz. 13.00-16.00


Elżbieta Terajewicz –
nauczyciel doradca metodyczny w zakresie informatyki w szkole
pokój 402 – III piętro

tel. (68) 328 64 29

E.Terajewicz@odn.zgora.pl

dyżur:

wtorek w godz. 13.30-17.00

środa w godz. 12.00-15.30

 


Agnieszka Twarowska –
nauczyciel doradca metodyczny w zakresie edukacji wczesnoszkolnej 
pokój 401 – III piętro

tel. (68) 328 64 48

A.Twarowska@odn.zgora.pl

dyżur:

poniedziałek w godz. 15.30-17.30

środa w godz. 11.30-16.30


Anna Walczak – nauczyciel doradca metodyczny w zakresie pedagogiki
pokój 401 – III piętro

tel. (68) 328 64 48

A.Walczak@odn.zgora.pl

dyżur:

środa w godz. 09.30-16.00

czwartek w godz. 07.30-10.00


Roman Walenciak – nauczyciel doradca metodyczny w zakresie fizyki w szkole podstawowej i ponadpodstawowej 
pokój 402 – III piętro

tel. (68) 328 64 29

R.Walenciak@odn.zgora.pl

dyżur:

środa w godz. 13.00-19.00

czwartek w godz. 15.00-16.00


Katarzyna Walków –
nauczyciel doradca metodyczny w zakresie edukacji wczesnoszkolnej
pokój 401 – III piętro

tel. (68) 328 64 48

K.Walkow@odn.zgora.pl

dyżur:

poniedziałek w godz. 15.00-17.00

środa w godz. 12.00-17.00

Skip to content