Nauczyciele doradcy metodyczni

Agnieszka Ciągło

nauczyciel doradca metodyczny w zakresie przedmiotów zawodowych

pokój 402 – III piętro

tel. (68) 328 64 29

A.Ciaglo@odn.zgora.pl

dyżur:

wtorek w godz. 13.00-16.00

Kinga Czekatowska

nauczyciel doradca metodyczny w zakresie języka niemieckiego w szkole podstawowej i ponadpodstawowej

pokój 304 – II piętro

tel. (68) 328 64 54

K.Czekatowska@odn.zgora.pl

dyżur:

środa w godz. 14.15-17.15

Violetta Dudziak

nauczyciel doradca metodyczny w zakresie języka polskiego w szkole ponadpodstawowej

pokój 402 – III piętro

tel. (68) 328 64 29

V.Dudziak@odn.zgora.pl

dyżur:

wtorek w godz. 13.00-16.00

Bożena Gajewska

nauczyciel doradca metodyczny w zakresie edukacji wczesnoszkolnej

pokój 203 – I piętro

tel. (68) 328 64 20

B.Gajewska@odn.zgora.pl

dyżur:

poniedziałek w godz. 13.00-16.00

Aneta Gawron

nauczyciel doradca metodyczny w zakresie języka angielskiego w szkole podstawowej

pokój 304 – II piętro

tel. (68) 328 64 54

A.Gawron@odn.zgora.pl

dyżur:

środa w godz. 12.30-15.30

Bogusława Głowacka

doradca metodyczny w zakresie edukacji wczesnoszkolnej

pokój 203 – I piętro

tel. (68) 328 64 20

B.Glowacka@odn.zgora.pl

dyżur:

poniedziałek w godz. 13.00-16.00

Anna Jaworska

nauczyciel doradca metodyczny w zakresie wychowania przedszkolnego

pokój 203 – I piętro

tel. (68) 328 64 20

A.Jaworska@odn.zgora.pl

dyżur:

poniedziałek w godz. 13.00-16.00

Maja Korcz

nauczyciel doradca metodyczny w zakresie wychowania fizycznego w szkole podstawowej i ponadpodstawowej

pokój 402 – III piętro

tel. (68) 328 64 29

M.Korcz@odn.zgora.pl

dyżur:

czwartek w godz. 13.00-16.00

Katarzyna Lasik

nauczyciel doradca metodyczny w zakresie przedmiotów artystycznych w szkole podstawowej i szkole ponadpodstawowej

pokój 402 – III piętro

tel. (68) 328 64 29

K.Lasik@odn.zgora.pl

dyżur:

czwartek w godz. 13.00-16.00

Katarzyna Olichwer

nauczyciel doradca metodyczny w zakresie matematyki w szkole podstawowej

pokój 402 – III piętro

tel. (68) 328 64 29

K.Olichwer@odn.zgora.pl

dyżur:

środa w godz. 13.00-16.00

Małgorzata Prętki

nauczyciel doradca metodyczny w zakresie chemii w szkole podstawowej i ponadpodstawowej

pokój 402 – III piętro

tel. (68) 328 64 29

M.Pretki@odn.zgora.pl

dyżur:

środa w godz. 14.15-17.15

Ewa Radczyc

nauczyciel doradca metodyczny w zakresie matematyki w szkole ponadpodstawowej

pokój 402 – III piętro

tel. (68) 328 64 29

E.Radczyc@odn.zgora.pl

dyżur:

środa w godz. 13.00-16.00

Tomasz Rubiś

nauczyciel doradca metodyczny w zakresie historii w szkole podstawowej i ponadpodstawowej

pokój 402 – III piętro

tel. (68) 328 64 29

T.Rubis@odn.zgora.pl

dyżur:

czwartek w godz. 13.00-16.00

Irena Sauter

nauczyciel doradca metodyczny w zakresie języka polskiego w szkole podstawowej

pokój 402 – III piętro

tel. (68) 328 64 29

I.Sauter@odn.zgora.pl

dyżur:

wtorek w godz. 13.00-16.00

Iwona Tarnawa-Januszek

nauczyciel doradca metodyczny w zakresie biologii/przyrody w szkole podstawowej i ponadpodstawowej

pokój 402 – III piętro

tel. (68) 328 64 29

I.Tarnawa-Januszek@odn.zgora.pl

dyżur:

środa w godz. 13.00-16.00

Elżbieta Terajewicz

nauczyciel doradca metodyczny w zakresie informatyki w szkole

pokój 402 – III piętro

tel. (68) 328 64 29

E.Terajewicz@odn.zgora.pl

dyżur:

czwartek w godz. 14.15-17.15