Ogłoszenie o kolejnym naborze – szkolenie wyjazdowe dla dyrektorów szkół i placówek oświatowych

Serdecznie zapraszamy Państwa Dyrektorów szkół i placówek oświatowych do udziału w wyjeździe szkoleniowym, którego głównym celem jest wzrost kompetencji zarządczych z ukierunkowaniem na praktyczne zastosowanie w codziennym funkcjonowaniu szkoły.

Wyjazd jest realizowany w ramach projektu  Profesjonalny nauczyciel. Kompetentny uczeń. Edukacja wobec wyzwań przyszłości poprzez podnoszenie umiejętności współfinansowanego z Programu Fundusze Europejskie dla Lubuskiego 2021-2027.

 

Termin i miejsce wyjazdu: 20 maja 2026 r. – 22 maja 2026 r., Hotel Kryształ w Szklarskiej Porębie.

Zakres tematyczny szkolenia:

  1. Zarządzanie konfliktem.
  2. Komunikacja interpersonalna.
  3. Zarządzanie sobą w czasie.
  4. Wykorzystanie technologii w zarządzaniu.

Link do rejestracji: https://forms.gle/NUM9TA82fdFM82zJ6

Kierownik: Renata Kołkowska
tel. 68 328 64 52
email: r.kolkowska@odn.zgora.pl
Udział w wyjeździe szkoleniowym jest w pełni finansowany i nie wiąże się z żadnymi kosztami dla uczestników.

Link do Regulaminu rekrutacji i uczestnictwa w Projekcie: https://odn.zgora.pl/wp-content/uploads/2025/02/Regulamin-rekrutacji-i-uczestnictwa-w-Projekcie.pdf

Więcej informacji o projekcie:

https://odn.zgora.pl/profesjonalny-nauczyciel-kompetentny-uczen/

#FunduszeEuropejskie

 

 

 

Skip to content