Sieć współpracy i samokształcenia – Mediacje są OK |
|
| numer formy doskonalenia: 2025/2026/1/212 | |
| Rodzaj formy: | sieć współpracy i samokształcenia |
| Oferta przeznaczona dla: |
|
| Planowany termin rozpoczęcia zajęć: | 10.09.2025 r., 18:00-19:30 |
| Liczba godzin zajęć: | 2 |
| Odpłatność uczestnika: | forma bezpłatna |
| Kierownik formy doskonalenia: | Agnieszka Znamirowska, A.Znamirowska@odn.zgora.pl, tel. (68) 328 64 67 |
| Realizator/realizatorzy zajęć: | Edyta Borysiak – doświadczony mediator z wieloletnią praktyką, wpisany na listę mediatorów stałych przy Sądzie Okręgowym w Szczecinie, laureatka konkursu im. Joanny Kubiak – NAUCZYCIEL – MEDIATOR. Pani Edyta od 23 lat pracuje jako pedagog szkolny, nauczyciel oraz wychowawca. Prowadzi zajęcia z zakresu mediacji oraz przedmiotów pedagogicznych na wyższych uczelniach. Agnieszka Znamirowska – nauczyciel konsultant, pedagog specjalny, nauczyciel specjalista terapii pedagogicznej, pedagog, socjoterapeuta, mediator szkolny. |
| Cele formy doskonalenia: | Rozwój kompetencji nauczycieli w zakresie kształtowania postaw uczniów umożliwiających im swobodne i bezpieczne działania w różnych obszarach życia. |
| Zakres tematyczny: |
|
| Uwagi: | Forma zdalna. Kolejne terminy spotkań zostaną ustalone z grupą na pierwszym spotkaniu. |


