
Ministerstwo Edukacji Narodowej wraz z Uniwersytetem Warszawskim przygotowało studia podyplomowe – doskonalące – dla nauczycieli w zakresie nauczania języka obcego (angielskiego, niemieckiego, francuskiego) w szkole podstawowej i szkole ponadpodstawowej. Studia poprowadzi Uniwersytet Warszawski. Studia rozpoczną się 8 maja i zakończą w grudniu 2026 r.
Studia są bezpłatne dla nauczycieli, w całości są finansowane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.
Studia podyplomowe będą realizowane w trybie zdalnym, w module zajęć synchronicznych i asynchronicznych, w formie konwersatoriów, ćwiczeń i warsztatów.
Rejestracja: od 17 kwietnia o godz. 00:00 i potrwa do 21 kwietnia do godz. 23:59.
Więcej informacji na temat rekrutacji i studiów:
https://irk.uw.edu.pl/pl/offer/PODYPL2025_L/programme/SP-PRK-DOS-KOM-MEN/


